Корзина
1283 отзыва
Большая цена ? Торгуйтесь !     Звонки нам - бесплатные !
+380951743346
+380979089912
080 033 08 39
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-ФранковскВасиля Стуса 28/3
ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН "MOLOTOOK"
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
-8% знижка
Сварочный инвертор ПАТОН ВДИ-MINI DC MMA, фото 2
Сварочный инвертор ПАТОН ВДИ-MINI DC MMA, фото 2
Сварочный инвертор ПАТОН ВДИ-MINI DC MMA, фото 2

Сварочный инвертор ПАТОН ВДИ-MINI DC MMA

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Інвертор призначений для ручного дугового зварювання на постійному струмі. Легкий, компактний і функціональний апарат, що дозволяє вирішити більшість завдань в побутовому секторі (житловий сектор, дачні господарства, невеликі майстерні, автогосподарства та ін.). Простий в експлуатації. Адаптований до стандартної побутової електромережі. Відрізняється відмінними зварювальними характеристиками та високою економічністю через низьке енергоспоживання.

Характеристики:

― Номінальна напруга мережі живлення 50Гц -220В.

― Номінальний зварювальний струм ― 150А.

― Номінальний струм з мережі ― 18,5А.

― Максимальний діючий струм ― 180А.  

― Висока тривалість навантаження (ПН 40% при 150А; ПН 100% при 94А).

― Межі зміни напруги мережі живлення 170 – 260В.

― Межі регулювання зварювального струму 20 – 150А.

― Наявність функцій гарячий старт, форсаж дуги, антиприлипання.

― Напруга холостого ходу – 70В.

― Напруга підпалу дуги – 110В.

― Споживана потужність: номінальна ― 4,0 кВА, максимальна 5,0 кВА.

― Електроди 1,6 – 4,0 мм.

― ККД 90%

― забезпечує значно менше електроспоживання в порівнянні з традиційними джерелами.

― Клас захисту IP21

― Діапазон робочих температур від –25 до +45ºС.

― Габаритні розміри 200х100х200 мм; маса 3,3 кг.

Переваги:

― Ретельно продумана конструкція, ударостійкий корпус, комплектуючі з підвищеною зносостійкістю та антикорозійне покриття корпусу (порошковою фарбою) забезпечують високу міцність і довговічність ВДИ-MINI.

― Вся електроніка в апараті просякнута двома шарами захисного лаку. Якісні, дбайливо спаяні плати забезпечують бездоганну роботу виробу протягом усього терміну служби.

― Підвищена надійність апарату в умовах запиленого виробництва. Корпус не допускає попадання всередину виробу тіл діаметром більше 5,5мм та води, що капає вертикально вниз (клас захисту IP21).

― Захист від стрибків напруги подовжує термін служби апарату.

― Легкість і компактність для зручності у застосуванні і транспортуванні.

― В апараті ретельно дотримані всі заявлені характеристики, на відміну від більшості китайських аналогів зі значно завищеними показниками.

― Якісні гнучкі кабелі.

― Плавне регулювання зварювального струму.

― Можливість роботи від генератора.

― Надійний український виробник здійснює контроль якості на всіх стадіях виробництва.

― Гарантія 3 роки від виробника.

Комплектація: інвертор з мережевим кабелем 2м, плечовий ремінь, кабель зварювальний з електродотримачем 3м, кабель зварювальний з клемою «маси» 2м, паспорт виробу. 

Функція Гарячий старт «HOT-START» Протягом короткого часу в момент підпалу дуги зварювальний струм збільшується на 33% від заданої величини зварювального струму. Переваги: поліпшення запалювання навіть при використанні електродів, що погано запалюються; більш якісне проплавлення основного матеріалу під час запалювання, отже, менше непроварів; запобігання шлакових включень.

Функція Форсаж дуги «ARC-FORCE» При зниженні напруги на дузі нижче мінімально допустимого для стабільного горіння дуги, зварювальний струм зростає на 30% від встановленого. Переваги: підвищення стабільності зварювання на короткій дузі; поліпшення перенесення крапель металу в зварювальну ванну; поліпшення запалювання дуги; зменшення ймовірності залипання електрода.

Функція Антиприлипання «ANTI-STICK» При початковому підпалі дуги електрод може прилипати до виробу, що може призвести до перегрівання, а в подальшому і псування електрода. Якщо електрод прилип до виробу, апарат через 0,6-0,8 сек. знижує зварювальний струм. Це дає можливість відділяти електрод від виробу без ризику обпалити очі випадковим підпалом дуги. Після відриву електрода, процес зварювання може бути продовжений.

Елементи управління інвертора: 1 – Регулятор зварювального струму, дозволяє плавно регулювати зварювальний струм; 2 – Індикатор статусу: а) постійно світиться зеленим ― апарат готовий до роботи; б) блимає з зеленого на жовтий, при підпалюванні ― не вистачає напруги; в) постійно світиться жовтим ― перегрів джерела; г) не світиться ― немає живлення; 3 – Мережевий вимикач (не світитися, колір декоративний). А – Гніздо силового струму «+» типу байонет: при зварюванні РДЗ ― підключається кабель електрода (в дуже рідкісних випадках при використанні спеціальних електродів підключається кабель «земля»); B – Гніздо силового струму «+» типу байонет: при зварюванні РДЗ ― підключається кабель «земля» (в дуже рідкісних випадках при використанні спеціальних електродів підключається кабель електрода).

Підготовка до зварювання електродами (РДЗ «MMA»): ― вставити кабель електрода в гніздо джерела А «+»; ― вставити кабель «земля» в гніздо джерела B «–»; ― приєднати кабель «земля» до виробу; ― підключити штекер до мережі живлення; ― мережевий вимикач 3 перевести в положення «I».

7430267Инверторы сварочныеПатон
Основные
Производитель  Патон
Страна производительУкраина
Напряжение питания 220 В
Дополнительные характеристики
можно продатьНДС НДС
можна придбатиПДВ ПДВ
  • Цена: 2 799 грн.