
Фрезер ручний Енергомаш ФР-11120
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Фрезер |
| Постачається | У пластиковому кейсі |
| Тип живлення | Мережевий |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Оберти | 11500-34000 об./хв |
| Розмір цанги | 6+8 мм |
| Глибина фрезерування | 58 мм |
| Можливість під'єднання до пилососа | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Регулювання обертів | є |
| Габаритні розміри паковання (ДхШхВ) | 320 x 140 x 310 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Комплектація | фрези 1 шт. цанга 8 мм; шестигранник; комплект щіток; ключ для цанги; паралельна напрямна; цанга 8; цанга 6 |
| Вага | 3,15 кг |
| Вага брутто | 5,4 кг |
| Гарантія | 14 мес. |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | ФР-11120 |
| Вага (кг) | 3,8 кг |
| Гарантія, міс: | 24 |
- Ціна: 2 736 ₴

