
Алмазний диск асфальтом Distar STAYER 400x25,4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний диск асфальтом Distar STAYER 400x25,4 (14520005026)
| Артикул: | 14520005026 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Призначення | асфальтом |
| Тип різу | Мокрий різ, Сухий розріз |
| Діаметр круга | 400 мм |
| Товщина шару | 4.0 мм |
| Висота шару | 10.0 мм |
| Посадковий діаметр | 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Швонарізне |
| Клас | Професійний |
Асфальт досить абразивний матеріал, що викликає низку проблем під час його різання. Ця його властивість швидко стирає не тільки алмазний шар, але й сам корпус алмазного диска. Distar STAYER розв'язує ці проблеми вдало підібраним поєднанням алмазів потрібної твердості та розмірів і матеріалу зв'язки, а також за допомогою спеціальних сегментів, які зменшують контакт асфальту з корпусом диска. Однак ставка в цього диска робиться насамперед на швидкість різання.
Найкраще Distar STAYER працює з дрібнозернистим асфальтом, також він підійде для різання м'якого та свіжого бетону. Диск розміром 400x25.4 кріпиться на приводи з двигуном 4-9 кВт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 14520005026 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 2 748 ₴

