
Алмазний відрізний диск Distar Razor 230x22.2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Razor 230x22.2 (11115062017)
| Артикул: | 11115062017 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Призначення | по керамограніту, по мармуру, кераміці |
| Тип різу | Сухой рез |
| Діаметр круга | 230 мм |
| Товщина шару | 2.0 мм |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас | Професійний |
Різі керамічної плитки за допомогою болгарки не дасть такого ж результату, як під час різання на плиткорізі, погіршує положення й немає на болгарках систем водного охолодження. Попри суцільний алмазній шар, як і в дисків для плитокрізів, Distar Razor працює без додаткового охолодження, водночас має один із найвищих показників за продуктивністю різання й ресурсу.
Ріже цей алмазний круг як тонку настінну, так і товсту підлогову плитку, з такою самою легкістю справляється і з керамогранітом, мармуровою та гранітною плиткою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11115062017 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 1 598 ₴

