
Круг алмазний відрізний Turbo 150 Elite
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Turbo Elite 150x22.2 (10115023012)
| Артикул: | 10115023012 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Призначення | по граніту, по мармуру, по керамограніту, по пісковику |
| Тип різу | Сухой рез |
| Діаметр круга | 150 мм |
| Товщина шару | 2.2 мм |
| Висота шару | 9.0 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас | Професійний |
Під час різання природного граніту та мармуру за допомогою болгарки немає можливості охолоджувати диск водою, а отже, і використовувати диск із суцільним алмазним шаром. Тому в таких випадках використовують круги з сегментами або гофрованим алмазним шаром — турбо. Distar Turbo Elite якраз має такий тип алмазного шару, він забезпечує порівняно чисте різання, водночас не вимагає активного водного охолодження. Отже, цей алмазний круг чудово ріже кольоровий граніт і тверді пісковики з мінімальним зносом алмазного шару.
Distar Turbo Elite 150x22.2 встановлюються на болгарки свердління розмірів і вимагає від інструмента високої потужності та швидкості обертання в межах 7600-10000 об/хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 10115023012 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 1 013 ₴

