
Distar 1A1R 230x1,6x10x25,4 Granite Круг алмазний відрізний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Granite 230x25.4 (11120034017)
| Артикул: | 11120034017 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Призначення | по мармуру, по граніту, по піщанику, по керамограніту |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Діаметр круга | 230 мм |
| Товщина шару | 1.6 мм |
| Висота шару | 10.0 мм |
| Посадковий діаметр | 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас | Професійний |
Серія алмазних дисків Distar Granite призначена для мокрого різання настінної та підлогової керамічної плитки, піщаника і, звісно, граніту всіх різновидів. Серед дисків цього класу Distar Granite має найкраще співвідношення чистоти різу та ресурсу.
Distar Granite 230x25.4 встановлюються на плиткорези. Швидкість обертання диска має бути в межах 2 000-2 900 об/хв.
Контроль виробництва Дістар гарантує надійне кріплення алмазного шару без биття диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11120034017 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 1 396 ₴

