
Круг алмазний відрізний 1A1RSS 230 STAYER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний диск асфальтом Distar STAYER 230x22,2 (14315005017)
| Артикул: | 14315005017 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Призначення | асфальтом |
| Тип різу | Мокрий різ, Сухий розріз |
| Діаметр круга | 230 мм |
| Товщина шару | 2.6 мм |
| Висота шару | 10.0 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас | Професійний |
Опис
Асфальт досить абразивний матеріал, що викликає низку проблем під час його різання. Ця його властивість швидко стирає не тільки алмазний шар, але й сам корпус алмазного диска. Distar STAYER розв'язує ці проблеми вдало підібраним поєднанням алмазів потрібної твердості та розмірів і матеріалу зв'язки, а також за допомогою спеціальних сегментів, які зменшують контакт асфальту з корпусом диска. Однак ставка в цього диска робиться насамперед на швидкість різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 14315005017 |
| Виробництво: | Германия |
- Ціна: 1 520 ₴

