
Алмазний відрізний диск Distar Marble 125x22.2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Marble 125x22.2 (11115053010)
| Артикул: | 11115053010 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Bestseller (3D) |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Призначення | мармуром, вапняком |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Товщина шару | 1.4 мм |
| Висота шару | 8.0 мм |
| К-в сегментів | 1 |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас | Професійний |
Жоден диск не впорається з мармуром, оскільки Distar Marble. Склад його алмазного шару дає змогу отримати максимально чисте різання за мінімального зносу самого шару.
Distar Marble 125x22.2 встановлюються на плиткорези. Швидкість обертання диска має бути в межах 3800-5 300 об/хв.
Контроль виробництва Дістар гарантує надійне кріплення алмазного шару без биття диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11115053010 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 816 ₴

