
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R 180x1,4x8,5x25,4 Granite
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Granite 180x25.4 (11120034014)
| Артикул: | 11120034014 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Призначення | по керамограніту, по граніту, по мармуру, по пісковику |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Діаметр круга | 180 мм |
| Товщина шару | 1.4 мм |
| Висота шару | 8.0 мм |
| Посадковий діаметр | 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас | Професійний |
Серія алмазних дисків Distar Granite призначена для мокрого різання настінної та підлогової керамічної плитки, піщаника, і, звичайно, граніту всіх різновидів. Серед дисків цього класу Distar Granite має найкраще співвідношення чистоти різу та ресурсу.
Distar Granite 180x25.4 встановлюються на плиткорези. Швидкість обертання диска має бути в межах 2 600 - 3 700 об/хв.
Контроль виробництва Дістар гарантує надійне кріплення алмазного шару без биття диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11120034014 |
| Виробництво: | Германия |
- Ціна: 767 ₴

