
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R 125x1,1x8x22,23 Esthete
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Esthete 125x22.2 (11115421010)
| Артикул: | 11115421010 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Призначення | з керамограніту, з кераміки |
| Тип різу | Сухой рез |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Товщина шару | 1.1 мм |
| Висота шару | 8.0 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Особливості | Тонке різання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас | Професійний |
Якість різання кераміки на болгарці поступається плиткорізом, проте це не означає, що зробити чисте різання болгаркою, коли під рукою немає верстата, неможливо. Чудовий, для КШМ, результат можна отримати завдяки диску Distar Esthete, його тонкий алмазний шар на 1.1 міліметра дає змогу різати з мінімальними відколами навіть плитку з рельєфною глазур'ю.
Цікавий алмазний шар і тим, що складається він із 4 великих сегментів із мінімальною відстанню між собою. Отже, крайка диска фактично не відрізняється від суцільної, але водночас має поліпшене охолодження і мінімізує шанс деформації під час нагрівання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11115421010 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 1 550 ₴

