
Алмазний відрізний диск Distar Granite Premium 300x32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Granite Premium 300x32 (11327061022)
| Артикул: | 11327061022 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Тип диска | Сплошной (Continuous) |
| Призначення | по кераміці, по мармуру, по граніту, керамограніту |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Діаметр круга | 300 мм |
| Товщина шару | 2.4 мм |
| Висота шару | 10.0 мм |
| К-в сегментів | 1 |
| Посадковий діаметр | 32.0 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас | Професійний |
Серія алмазних дисків Distar Granite Premium призначена для мокрого різання граніту, керамічної плитки всіх видів, керамограніту та мармуру. Унікальний алмазний шар забезпечує чисте та продуктивне різання. Таким диском можна різати навіть плитку з рельєфною глазур'ю.
Distar Granite 300x32,0 встановлюються на плиткорези. Швидкість обертання диска має бути в межах 1 600-2200 об/хв.
Контроль виробництва Дістар гарантує надійне кріплення алмазного шару без биття диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 11327061022 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 2 616 ₴

