
Алмазний відрізний диск Distar Turbo Extra 115x22.2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики Алмазний відрізний диск Distar Turbo Extra 115x22.2 (10115028009)
| Артикул: | 10115028009 |
| Бренд: | Distar |
| Клас диска | Extra (5D) |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Призначення | для бетону, для цегли |
| Тип різу | Сухой рез |
| Діаметр круга | 115 мм |
| Товщина шару | 2.2 мм |
| Висота шару | 8.0 мм |
| Посадковий діаметр | 22,2 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас | Професійний |
Distar Turbo Extra найдешевший диск цієї компанії, який призначений для різання важкого бетону. Якщо справа доходить до різання високоармованого бетону, бетону високої твердості, то цей диск може стати вам першим помічником. Саме тому такий диск можна побачити під час будівництва та демонтажу як житлових будинків, так і промислових споруд.
Distar Turbo Extra 115x22.2 встановлюються на болгарки малих розмірів, але вимагає від інструмента високої потужності та швидкості обертання в межах 9200-12000 об/хв. Сегментне відрізне коло не вимагає додаткового охолодження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул: | 10115028009 |
| Виробництво: | Україна |
- Ціна: 665 ₴

